Маурици Северин

DSC_2218Автор Системи S.T.P. („System Skutecznego Treningu Prezentera” – Система Ефективного Навчання Промовців). Один із найкращих експертів Європи в галузі публічних виступів. Спеціалізується в невербальній комунікації і мові тіла. Свої методи навчання базує на американських і німецьких дослідженнях. Однак, враховує також власні дослідження виконані в 2012-2014 роках, на тему достовірності ведучих і мови тіла в очах публіки. Використовує також власний досвід – має на рахунку кілька тисяч публічних виступів, від кілька десятків слухачів до величезної кількатисячної аудиторії. Коментує мову тіла і соціальну комункацію для телебачення TVN „Факти”, Польского Радіо а також інтернет-порталу dziennik.pl.

Починаючи з 2010 року займається науковою і викладацькою діяльністю. Викладач „Автопрезентації і публічних виступів” в Інституті Післядипломної освіти а також „Соціальної комунікації” на відділі Журналістики i PR в Університеті Економіки. Викладач „Соціальної комунікації” в WSBiO i в WSZiP в Варшаві.

Зреалізував понад 1000 семінарівб курсів і тренінгів. Найчастіше навчає топ менеджерів фірм, а також керівників державних установ: міністрів, воєвод, мерів, губернаторів і їх помічників. Тренує послів, сенаторів і європослів.

Навчав також священників і єпископів, ув’язнених і охоронців в’язниці, державних охоронців і поліцейських, прикордонників, дипломатів, інформатиків, тренерів і викладачів.

Розуміє своїх клієнтів. В своїй 22-річній кар’єрі пройшов шлях від звичайного працівника до мільйонера.

Професійний досвід, тобто розуміння потреб участників тренінгів на різних посадах.

Пройшов шлях від працівника Інформаційного Центру Уряду до посади віце-мера в Варшаві. Протягом 3 каденцій був депутатом місцевої ради в Варшаві. Був доповідачем в політичних і громадських організаціях, наприклад найбільшого польского соціального лоббіста – PZD (Polski Związek Działkowców). Очолював прес-центр колишнього Маршала Сейму – пана Марка Боровського.

Вже 7 років очолює фірму – Варшавськa  Групa  Консультантів PR і організовує плебісцит „Адміністрація приязна для Преси i Громадськості”. Був PR-менеджером в SEKA S.A. i RAGE RACE 2010, директором відділу продажу в Ricco і керівником  проекту в Raabe Verlags.

Випускник Інституту Журналістики і Політичних Наук Варшавського Університету і стипендіат Університету Хамбольта в Берліні. Колишній аспірант на Кафедрі Менеджменту в Університеті імені Леона Козьмінського в Варшаві. Випускник Національного Центру Європейської Освіти, а також Школи Міжнародних Відносин IPB. Закінчив Школу Громадських і Політичних Лідерів Фонду Шумана.

Back to Top